kısa kısa #1

17 September 2010
 · 
2 min read

Gündem"im"den kısa kısa detaylar..

Sinema

  • A-Team'i izledim. Biraz abartılı sahneleri olsa da, gayet güzel bir film olmuş. Konuların birbirine bağlantısı çok iyi oturmuş.
  • Ip Man - The Legend is Born, diğer iki IpMan filmi kadar güzel olmuş. Bu filmde Yip-Man'in gençliğini anlatmışlar. Filmde tek sorun ilk iki filmde oynayan oyuncularında bu filmde bağımsız rollerde oynaması çok garip olmuş (belki bağlantılı olabilir, kaçırmış olabilirim). Fakat yine de çok saçma..
  • Resident Evil 4: Afterlife, açıkcası üçüncü filme nazaran daha iyi olmuş. 3D mevzularında XpanD'de hâlâ doğru dürüst zevk alamıyorum. Filmde bir çok eski filme gönderme olsa da, çoğu yerde Matrix izliyormuş hissi vardı. Başkası olma, kendin ol, böyle çok daha güzelsin diyorum.
  • The American, izlediğim en sıkıcı filmlerdendi. Fragmanı aksiyon filmiymiş gibi hazırlayıp, uyuz bir film sunmaları (sanatsal veya değil sıkıcı kardeşim) çok saçmaydı. 5 dk erotik sahne izledik, mısır kola eşliğinde. toplamda 4 dakikalık bi aksiyon vardı, o kısımlar güzeldi.
  • How to Train You Dragon, uzun zamandır animasyon film izlemiyordum, çok iyi geldi. Film çok başarılı olmuş, hikayenin anlatılışı, aktarımı ve ejderhaların komik karakter tasarımları da hoşuma gitti. (more…)
Tagged: 3d · a-team · afm · bilkent · bolulu hasan usta · cem adrian · ders · duygusal halı yıkama · grafik · if · ip man · japonca · kayıp çocuk masalları · kısa kısa · krem karamel · m-audio · matrix · müzik · resident evil · sen ağlarsan · sinema · uyku · xpand · yeni sezon
Comments

No Comments.

Leave a replyReply to

View